اعطای گواهی نامه اقامت ایمن و مسئولانه به "هتل موزه فهادان"


با معرفی استان یزد به عنوان مقصد ایمن برای گردشگران برای نخستین بار در کشور گواهی نامه اقامت ایمن و مسئولانه به برخی  هتل های یزد از جمله "هتل موزه فهادان" اعطا شد. هتل ها به واسظه این گواهی نامه می‌توانند پذیرای گردشگران باشند. هدف از اعطای این گواهی نامه، ایجاد اطمینان خاطر و به آرامش رسیدن گردشگران است.
 این گواهی نامه‌ها با همکاری دانشگاه علوم پزشکی به واحد‌هایی اعطا می‌شود که هم آموزش‌های لازم در زمینه مسایل مرتبط با بیماری کرونا و رعایت دستور العمل‌های لازم را طی کرده باشند و هم این دستور العمل‌ها را به صورت کامل اجرا کنند.

 


بازدید: 850

 


تماس با ما

موقعیت مکانی:

هتل موزه فهادان در محله تاریخی فهادان ، روبروی زندان اسکندر و جنب بقعه  دوازده امام  قرار گرفته است. این محله  به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین محلات در گذشته جزو محلات اعیان نشین  شهر یزد بوده‌ است . برای رسیدن به این هتل تنها کافی است  زندان اسکندر  را در گوگل سرچ کنید. میهمانان این هتل می توانند  با چند دقیقه قدم زدن علاوه بر دیدن جاذبه های  تاریخی این محله و گذر از کوچه های آشتی کنان و ساباط ها  به دیگر بناهای تاریخی شهر یزد  به راحتی دسترسی پیدا کنند. پیشنهاد ما به شما برای داشتن بازدیدی کاملا متفاوت و  مهیج استفاده از دوچرخه های موجود در ایستگاه دوچرخه سواری مهر جهت گشت در بافت تاریخی است.  


شماره تماس:

 تلفن هتل:  03536300600    فکس هتل: 03536300600

تلفن رزرو:  03536303030

فکس رزرو: 03536216542

 

 

 

 

 

 

مشاهده آدرس بر روی نقشه